News

Нові обміни від “Пошти Янголів”

Кожен подарунок, навіть найменший, стає великим даром, якщо ти вручаєш його з любов’ю. (У. Уолкот)

Напередодні Великодня, у суботу, Ассоциация многодетных семей “АММА” відбулося вручення подарунків учасникам соціально-культурного проекту обміну подарунками від Пошти ЯнголівGift Exchange .

14 старшокласників ГО «АММА» підготували та передали подарунки для старшокласників Харківського спеціалізованого НВК 13, які також приготували особливі приємності для підлітків.

Ми дещо спростили та уніфікували процес обміну, тому зараз приєднатися може будь-яка організіція з будь-якого міста України (нагадуємо, що проект наш міжнародний, тому обмінятися можливо і із зарубіжними партнерами)

Особливість нашого проекту в тому, що відправник не знає, хто отримає його подарунок і що прийде йому у відповідь.

Цього разу у посилку gift-box діти вкладали різні солодощі, іграшки, вироби власними руками, книжки, а також своє тепло та найщиріші побажання тим, кому вона адресована.

А отримали, не тільки часточку тепла від незнайомих діток, а й, обмінявшись контактами, знайшли однодумців та нових друзів, з якими, сподіваємося, зав‘яжуться теплі та дружні відносини.

Усі учасники наших обмінів отримують задоволення від процесу дарування, очікування та найголовніше – персональні особливі подарунки!

Щиро дякуємо юним учасникам, а особливо президенту Ассоциация многодетных семей “АММА” Юлия Ибрагим за довіру та оперативну організацію обміну.

Хочете також приєднатися до наших культурних обмінів – пишіть нам і ми вишлемо вам легеньку інструкцію та форму реєстрації.

До нових приємних обмінів.

Приєднуйтесь до наших культурних обмінів та заповніть спеціальну форму на сайті.